2023 yil 14 martda Toshkentda AlHuda — Islomiy bankchilik va iqtisod markazi (CIBE) tomonidan tashkil etilgan «MDHda Islomiy Bankchilik va Moliyalash bo'yicha 3-forum» bo'lib o'tdi, O'zbekiston Banklar Assotsiatsiyasi (ABU) va O'zbekiston Ijara Assotsiatsiyasi (LAU) tomonidan qo'llab-quvvatlandi.
Ijtimoiy mas'uliyatga ega bo'lgan «TAIBA LEASING» kompaniyasi «MDHda eng yaxshi Islomiy Ijara mahsuloti» mukofotini oldi.
2023 yil 14 martda Toshkentda AlHuda — Islomiy bankchilik va iqtisod markazi (CIBE) tomonidan tashkil etilgan «MDHda Islomiy Bankchilik va Moliyalash bo'yicha 3-forum» bo'lib o'tdi, O'zbekiston Banklar Assotsiatsiyasi (ABU) va O'zbekiston Ijara Assotsiatsiyasi (LAU) tomonidan qo'llab-quvvatlandi. «TAIBA LEASING» kompaniyasi O'zbekistonda Islomiy moliyalash tamoyillariga asoslangan ijara xizmatlarini 12 yildan ortiq taqdim etayotgan birinchi kompaniyalardan biridir. AlHuda — Islomiy bankchilik va iqtisod markazi (CIBE) «TAIBA LEASING»ni MDH davlatlarida Islomiy moliyalash tamoyillariga asoslangan eng yaxshi ijara mahsuloti sifatida tan oldi.

Компания ИП ООО «TAIBA LEASING» получила награду «Лучший Исламский Лизинговый продукт в СНГ».
В Ташкенте, 14 марта 2023 года, прошёл «3-й Форум по Исламскому Банкингу и Финансам в СНГ», организованный AlHuda — Центром Исламского банкинга и экономики (CIBE), при поддержке Ассоциации Банков Узбекистана (АБУ) и Лизинговой Ассоциации Узбекистана (ЛАУ).
В Ташкенте, 14 марта 2023 года, прошёл «3-й Форум по Исламскому Банкингу и Финансам в СНГ», организованный AlHuda — Центром Исламского банкинга и экономики (CIBE), при поддержке Ассоциации Банков Узбекистана (АБУ) и Лизинговой Ассоциации Узбекистана (ЛАУ). Компания ИП ООО «TAIBA LEASING» одной из первых в Узбекистане, уже более 12 лет предоставляет услуги по лизингу, основанные на принципах исламского финансирования. AlHuda — Центр Исламского банкинга и экономики (CIBE) признал «TAIBA LEASING» как лучший лизинговый продукт основанный на принципах исламского финансирования в странах СНГ.